Mūsų serviso pagrindinis tikslas – pasirūpinti, kad Jūsų
automobilis veiktų nepriekaištingai.
Dirbame tik su SUBARU markės automobiliais, todėl esame
sukaupę daug patirties ir žinių, galime greitai susipažinti su
nauja informacija bei nuolat kelti savo darbuotuojų kvalifikacijos
lygį SUBARU automobilių aptarnavimo srityje.

Remontuojame pakabas ir šaliname jose atsiradusius pašalinius garsus, bei trūkumus.

Taip pat atliekame visų tipų variklių ir transmisijų remonto darbus..
Atliekame elektros įrangos diagnostikos ir remonto darbus.

SUBARITOS” autoservise atliekame kompiuterinę diagnostiką .
Sprendžiame įvairiausias problemas su dyzeliniais “SUBARU” automobiliais (deganti DPF filtro lemputė, netolygus varilio darbas, blogai užsiveda rytais). Taip pat “SUBARITOS” servise atliekame bendrą diagnostiką esant netolygiam varilio darbui, dingus automobilio traukai ir sutrikus kitų automobilio įrengimų veiklai.
Išsiaiškinę problemą, visada pasiūlysime jos sprendimo būdą.

  • "Per pastaruosius keletą metų tik SUBARITA AUTOSERVISE tvarkausi visus šeimos automobilius, ir be išimties, kiekviena patirtis buvo nuostabi. Norėčiau išskirti šią vietą tiems, kurie vertina puikų aptarnavimą, sąžiningas kainas ir tikrai nuostabius žmones. Tai vieta, kurią nuoširdžiai rekomenduočiau."

    EVALDAS K.
  • "Kaip lietuvių liaudies pasakoje. Kaip tarė, taip ir padarė. Puikus ir profesionalus servisas. Viską jie apie Subaru žino, o tai mums Subaru savininkams realiai sutaupo nemažai pinigų. Ačiū Subarita."

    Raimundas L.
  • "Super servisas 🙂 nieko net sakyti nereikia visos bedos jiem zinomos ir issprendziamos. Patikejas jiem tarpines, pagr. dirza, visa vaziuokle ir daug kitu darbeliu 🙂 ir labai didelis pliusas kad bendrauti moka su klientais ir pinigu neplesia, visados paklausia del papildomu islaidu bei padeda ju isvengti jeigu remontas tikrai dar nesvarbus. Ačiū."

    Shar K.
© Copyright 2024 Subaru servisas by CLICK IT